Realizacja zamówień i wysyłka tel: +48 795 689 380            Pomoc techniczna: +48 795 630 610

REGULAMIN I ZWROTY


Jak kupować:

Proces składania zamówień w naszym sklepie jest niezwykle prosty. Poniżej skrócony opis jego przebiegu.

Wystarczy zakupić pożądane produkty za pomocą KUP TERAZ (wszystkie produkty wysyłane są w ramach jednej paczki).Następnie należy wybrać sposób płatności. Wszystkie zamawiane produkty będą wysłanew ciągu jednego dnia roboczego (maksymalnie trzech dni roboczych).

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I FORMY PŁATNOŚCI

Proces realizacji zamówień został stworzony z myślą o tym,by był jak najbardziej przejrzysty. Wygląda następująco: Po wybraniu przez klienta opcji KUP TERAZ zamówienie wpływa do naszego systemu i oczekuje na informacje o sposobie płatności: – wpłata na konto – za pobraniem Po otrzymaniu informacji, iż klient dokona konto, zamówienie oczekuje na wpłatę pieniędzy.
Brak lub błędna nazwa użytkownika w tytule przelewu może znacząco wydłużyć czas realizacji zamówienia.

Po otrzymaniu pieniędzy zamówienie zostaje zrealizowane. W momencie, gdy klient decyduje się na opcje za pobraniem,obsługa firmy natychmiast wysyła towar. W dniu wysłania przesyłki(paczki) klient otrzymuje informacje o wysłaniu towaru.Terminy wysyłki zamówień: Towar wystawiony na aukcjach jest zawsze dostępny na magazynie. W przypadku, gdy wybrana forma płatności to przedpłata,wysyłka następuje po za księgowaniu należności na naszym koncie.

 

Zwroty towaru: Zgodnie z ustawą z dnia 2marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r.Nr 2 poz. 271 z poź. zm.) w okresie 10dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania.

PROCEDURA ZWROTU I OCHRONA PRYWATNOŚCI

Procedura zwrotu jest następująca:

1.Do każdego zwrotu prośmy od dokładny opis  oraz dane kontaktowe.

2.Towar należy odesłać na adres korespondencyjny firmy PMFACTORY.

3.Moment nadania przesyłki zwrotnej traktowany jest jak moment zwrotu.

4.Klient wysyła zwracany towar na własny koszt, umieszczając wewnątrz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

wg ustawy :

Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów

oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.00.22.27)

klient ma na to 10 dni

5.Do przesyłki należy załączyć oryginał świadectwa zakupu (faktura VATjeśli była wystawiona) oraz oryginał gwarancji pisemnej(jeżeli takowa była wydana).

nasze plomby traktowane są tak samo jak karty gwarancyjne

6. Jeśli zwracany towar był tylko częścią zamówienia, które figuruje na przesłanym świadectwie zakupu PMFACTORY koryguje ten dokument i wysyła go na własny koszt listem zwykłym za pośrednictwem Poczty Polskiej.

7.Obsługa sklepu sprawdza, czy zwracany towar spełnia warunki konieczne do przyjęcia zwrotu (patrz pierwszy akapit tego działu).

8.PMFACTORY zastrzega sobie prawo do naliczenia opłat manipulacyjnych w przypadku, gdy przesłany towar nie kwalifikował się do zwrotu.

9.Jeśli wszystkie warunki niezbędne dopozytywnego rozpatrzeniu procedury zwrotu są spełnione, PMFACTORY przelewa kwotę, będącą równowartością zwracanego towaru, na wskazane przez klienta konto.

10.W razie jakichkolwiek wątpliwości w ocenie sprawności zwróconego towaru, PMFACTORY zawsze kontaktuje się z Klientem przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

11.Jeśli towar nie spełnia warunków pozwalających na zwrot, PMFACTORY oczekuje na wpłatę za przesyłkę zwrotną.

 

 

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufnej w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane osobom trzecim ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29sierpnia 1997 r. „Oochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. W razie jakichkolwiek nie jasności bądź pytań prosimy o kontakt.

Dokonując zakupu na aukcji wyrażasz zgodę na otrzymywanie emalii reklamowych.